دانلود نرم افزار Arcgis Desktop 10.8

دانلود آخرین ویرایش از نرم افزار ArcGIS Desktop 10.8

ArcGIS‎ Desktop  یک نرم‌افزار سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS) برای کار با نقشه‌ها و اطلاعات جغرافیایی است که توسط شرکت ازری تولید و توسعه داده شده‌است. از این نرم‌افزار در تهیه و استفاده از نقشه، گردآوری داده‌های جغرافیایی، تحلیل اطلاعات بر مبنای نقشه، تولید و به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات جغرافیایی، به‌کارگیری نقشه‌ها و اطلاعات جغرافیایی در دیگر نرم‌افزارها و تهیه نقشه از اطلاعات جغرافیایی در یک پایگاه داده استفاده می‌شود. در این پست آخرین ویرایش از این نرم افزار برای شما عزیزان قرار داده شده است. نکته قابل توجه و مهم در این نسخه، روش کرک بسیار آسان آن نسبت به نسخه های قدیمی همین نرم افزار می باشد.

دانلود نرم افزار Arcgis Desktop 10.8

معرفی نرم افزار Arcgis Desktop

 نرم افزار ArcGIS Desktop که اولین بار در دسامبر سال 1999 (حدود 20 سال پیش) از آن به عنوان یک نرم افزار کار با داده های نقشه برداری و سیستم های جغرافیایی توسعه داده شد. از آن موقع نسخه ها و ویراش های مختلفی از این نرم افزار ارائه شده است.

  1. ArcReader که قابلیت خواندن اطلاعات نقشه های تهیه شده با بقیه نرم افزارهای ArcGIS را دارد.
  2. ArcGIS Desktop (که معمولا به آن ArcMap هم گفته می شود تا با نرم افزار ArcGIS Pro متمایز باشد) که خود این نرم افزار متشکل از 4 قسمت زیر می باشد:
  • ArcMap ابزاری برای مشاهده و کار بر روی داده های مکانی دو بعدی و همچنین تهیه نقشه های دوبعدی
  • ArcScene برای مشاهده و کار بر روی داده های مکانی سه بعدی
  • ArcGlobe برای مشاهده مجموعه داده های بزرگ سه بعدی جهانی
  • ArcCatalog برای مدیریت داده های سیستم اطلاعات جغرافیایی و تعریف عملیات مختلف بر روی آنها

3. ArcGIS Pro که یکی از نرم افزارهای جدید شرکت Esri می باشد و کلیه قابلیت های نرم افزار ArcMap و نرم افزارهای متصل به آن را در خود جای داده است. این نرم افزار قابلیت کار بر روی داده های دو بعدی و سه بعدی را دارد و همچنین امکان استفاده از هوش مصنوعی (AI) بر روی این نرم افزار ایجاد شده است.

در این پست مجموعه نرم افزاری ArcGIS Desktop 10.8 که آخرین ویرایش از این سری از نرم افزار می باشد برای دانلود قرار داده شده است که در ادامه لینک های دانلود را مشاهده می کنید.

 

راهنمای نصب

1. ابتدا نرم افزار را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید. (دو فایل فشرده به حجم تقریبی 1 گیگابایت)
2. پس از خارج کردن فایل ها از حالت فشرده در فولدر Instal بر روی فایل ArcGIS_Desktop_108_172737 کلیک کنید تا عملیات نصب آغاز شود. پس از پایان نصب پنجره زیر ظاهر شده که باید بر روی دکمه Cancel کلیک کنید.

3. از پوشه patched فایل AfCore.dll را کپی کرده و در مسیر نصب نرم افزار در فولدر bin که به صورت پیش فرض به صورت C:\Program Files (x86)\ArcGIS\Desktop10.8\bin  جایگذاری و با جایگزین کنید.
4. نرم افزار کاملاً فعال شده و بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده می‌باشد. برای استفاده از نرم افزار در فولدرC:\Program Files (x86)\ArcGIS\Desktop10.8\bin بر روی فایل ArcMap کلیک کنید تا برنامه اجرا شود. نرم افزار در تاریخ 19 تیر 1399 بر روی سیستم عامل 64 بیتی با ویندوز 10 با موفقیت نصب و کرک گردید

نکات:
– این نرم افزار کاملاً تست شده است.
– این نرم افزار فقط بر روی سیستم‌های 64 بیتی نصب و اجرا می‌شود.
– تمامی فایل‌ها تا حد ممکن فشرده شده و قابلیت تعمیر توسط WinRAR را دارا می‌باشند.

نحوه نصب و کرک نرم افزار Arcgis desktop

لینک های دانلود

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp

آناهیتا جباری

استادیار و عضو هیئت علمی بخش خاک و آب مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان غربی فارغ التحصیل دکترای مهندسی آبیاری و زهکشی دانشگاه ارومیه

View all posts by آناهیتا جباری →

دیدگاهتان را بنویسید