دانلود نرم افزارهای SOFISTIK

معرفی و دانلود نرم افزار SOFiSTiK Bridge Modeler پلاگین طراحی پل در نرم افزار Revit

نرم افزار SOFiSTiK Bridge Modeler  یکی دیگر از نرم افزارها و پلاگین های کاربردی شرکت آلمانی SOFISTIK می باشد. این نرم افزار که به صورت یک افزونه بر روی نرم افزار Revit نصب می شود، قابلیت ایجاد مدل سازه ای پل و طراحی آن و ارائه نقشه های اجرایی و سازه ای را به نرم افزار رویت اضافه می کند. در ادامه پست با ما باشید. برای دانلود همه نرم افزارهای شرکت SOFISTIK از این لینک استفاده کنید.

دانلود نرم افزار SOFiSTiK Bridge Modeler

معرفی نرم افزارهای شرکت SOFISTIK

شرکت SOFISTIK یک شرکت اروپایی است که بیشتر وقت و نیروی خود را برای تجزیه و تحلیل ، طراحی و ارائه نقشه های دیتایل در پروژه های ساختمانی و زیربنایی در سراسر جهان صرف نموده است. نرم افزارهای ارائه شده توسط این شرکت همگی مبتنی بر نرم افزارهای Auto Cad و Revit می باشند تا بیشترین کارایی خود را در طراحی و تهیه نقشه های سازه ای داشته باشند. به همین دلیل باید برای استفاده از نرم افزارهای این شرکت، نرم افزارهای AutoCad و Revit نیز بر روی سیستم شما نصب باشد. نرم افزارهای اصلی شرکت SOFISTIK را می توان به صورت فهرست زیر نام برد:

1- نرم افزار SOFiSTiK تحلیل و طراحی به صورت اجزا محدود

2- نرم افزار SOFiSTiK SOFiCAD که به صورت افزونه به نرم افزار AutoCad اضافه می شود و قابلیت های فراوانی مانند تهیه نقشه های آرماتوربندی، تهیه جزییات سازه های فلزی و … به آن اضافه می کند.

3- نرم افزار SOFiSTiK Bridge Modeler که به صورت یک نرم افزار پیوسته با Revit برای مدل سازی و تحلیل و طراحی سازه ای پل ها استفاده می شود.

4- نرم افزار Reinforcement Generation که به صورت یک افزونه به نرم افزار Revit اضافه می شود تا در اعضای سازه ای مطابق با نیاز طراحی آنها که در مدل تحلیلی محاسبه شده است، طبق آیین نامه مقدار آرماتور را محاسبه و به عضو اعمال کند.

5- نرم افزار Reinforcement Detailing که به صورت یک افزونه Revit بر روی آن نصب می شود، قابلیت تبدیل نقشه های دوبعدی به نقشه های سه بعدی و با اضافه نمودن جزییات آرماتوربندی را دارد. در این نرم افزار قابلیت های زیادی به نرم افزار Revit اضافه می شود تا تهیه نقشه دیتایل آرماتوربندی را بسیار راحت سازد.

6- نرم افزار SOFiSTiK Analysis + Design که یک بسته الحاقی بر روی نرم افزار Revit نصب می شود، امکان تحلیل و طراحی مدل ساخته شده در این نرم افزار را به کاربر می دهد.

در این وبسایت هر 6 نرم افزار با آخرین ورژن خود برای دانلود شما عزیزان قرار داده شده است.

دانلود نرم افزار SOFiSTiK Bridge Modeler

معرفی نرم افزار SOFiSTiK Bridge Modeler

نرم افزار یا افزونه Bridge Modeler از قابلیت های BIM در طراحی و دیتایل بندی پل ها پشتیبانی می کند. این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از پارامترهای تراز و فامیلی های عمومی در نرم افزار  Revit مدل های پل سه بعدی پارامتری ایجاد کنند.

این محصول شامل خود نرم افزار و حاوی فمیلی های عمومی (در نرم افزار رویت) برای ایجاد روسازه و زیرسازه پل ها است. این فمیلی ها می توانند به راحتی اصلاح یا از ابتدا ایجاد شوند تا استانداردهای محلی و شرکت را رعایت کنند. همچنین می توان عناصر اضافی تجهیزات پل مانند جان پناه و نرده ها را ایجاد کرد. تولید خودکار نماهای بمقاطع موجود در پل ، نمای از بالای سازه پل ، نمای برش زده شده در طول پل و نقاط ارتفاعی – کاربران را در جزئیات و مستندسازی سازه مورد نظر خود یاری می کند.

ویژگی های نرم افزار SOFiSTiK Bridge Modeler

  •  محورهای سه بعدی در پل را با استفاده از اطلاعات تراز ، فایلهای خارجی وارد شده در نرم افزار رویت (مانند LandXML) یا با استفاده از جداول حاوی نقاط مختصات پروژه ایجاد می کند.
  • با استفاده از پروفایل های پارامتریک و هندسه محورهای سازه ، اجزای روسازه را در پل ایجاد می کند.
  • با توجه به یک طرح مشخص ، اجزای پل با چند تیر را ایجاد می کند.
  • با استفاده از فمیلی های عمومی ، اجزای زیر سازه پل را ایجاد می کند.
  • با استفاده از این افزونه می توانید عناصر و تجهیزات پل مانند جان پناه ها و نرده را ایجاد کنید.
  • کابل های تعریف شده توسط کاربر را در مدل سازه ای پل ایجاد کنید.
  • و بسیاری از قابلیت های دیگر همچون تهیه نماها و مقاطع مختلف از سازه به صورت خودکار و ارائه آنها در نقشه دیتایل های سازه ای

دانلود نرم افزار SOFiSTiK Bridge Modeler

راهنمای نصب

1. ابتدا نرم افزار را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید.
2. با اجرای فایل‌های نصب، نرم افزار نصب کنید.
3. از پوشه Crack فایل wibucm64.dll را کپی کرده و در مسیر C:\Windows\System32 قرار دهید.
4. نرم افزار کاملاً فعال شده و بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده می‌باشد.

نکات:
– این نرم افزار کاملاً تست شده است.
– این نسخه از نرم افزار قابلیت کار با Revit 2020 را دارد.
– این نرم افزار فقط بر روی سیستم‌های 64 بیتی نصب و اجرا می‌شود.
– تمامی فایل‌ها تا حد ممکن فشرده شده و قابلیت تعمیر توسط WinRAR را دارا می‌باشند.

لینک های دانلود نرم افزار SOFiSTiK Bridge Modeler

برای دانلود آخرین نسخه از این نرم افزار بر روی دکمه زیر کلیک کنید. هر گونه سوال و اشکال احتمالی در نصب را در قسمت نظرات همین پست مطرح کنید تا رسیدگی شود.

نسخه نرم افزار :

SOFiSTiK Bridge Modeler 2020 SP 2020-2 Build 364

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp

امیر جباری

دانشجوی دکتری مهندسی سازه دانشگاه ارومیه فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی عمران سازه دانشگاه تربیت مدرس تهران محاسب سازه های صنعتی و خاص - علاقه مند به وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی

View all posts by امیر جباری →

دیدگاهتان را بنویسید