دانلود نرم افزارهای SOFISTIK

دانلود نرم افزار SOFiSTiK SOFiCAD 2020 پلاگین کامل اتوکد

در پست های قبلی چند نرم افزار از شرکت SOFISTIK معرفی و بررسی شده است. در این پست قصد معرفی نرم افزار SOFiSTiK SOFiCAD را داریم. این نرم افزار یک افزونه یا پلاگین برای نرم افزار Autocad می باشد که بر روی آن نصب می شود. در ادامه پست همراه ما باشید. برای دانلود همه نرم افزارهای شرکت SOFISTIK از این لینک استفاده کنید.

دانلود نرم افزار SOFiSTiK SOFiCAD 2020

 

معرفی نرم افزارهای شرکت SOFISTIK

شرکت SOFISTIK یک شرکت اروپایی است که بیشتر وقت و نیروی خود را برای تجزیه و تحلیل ، طراحی و ارائه نقشه های دیتایل در پروژه های ساختمانی و زیربنایی در سراسر جهان صرف نموده است. نرم افزارهای ارائه شده توسط این شرکت همگی مبتنی بر نرم افزارهای Auto Cad و Revit می باشند تا بیشترین کارایی خود را در طراحی و تهیه نقشه های سازه ای داشته باشند. به همین دلیل باید برای استفاده از نرم افزارهای این شرکت، نرم افزارهای AutoCad و Revit نیز بر روی سیستم شما نصب باشد. نرم افزارهای اصلی شرکت SOFISTIK را می توان به صورت فهرست زیر نام برد:

1- نرم افزار SOFiSTiK تحلیل و طراحی به صورت اجزا محدود

2- نرم افزار SOFiSTiK SOFiCAD که به صورت افزونه به نرم افزار AutoCad اضافه می شود و قابلیت های فراوانی مانند تهیه نقشه های آرماتوربندی، تهیه جزییات سازه های فلزی و … به آن اضافه می کند.

3- نرم افزار SOFiSTiK Bridge Modeler که به صورت یک نرم افزار پیوسته با Revit برای مدل سازی و تحلیل و طراحی سازه ای پل ها استفاده می شود.

4- نرم افزار Reinforcement Generation که به صورت یک افزونه به نرم افزار Revit اضافه می شود تا در اعضای سازه ای مطابق با نیاز طراحی آنها که در مدل تحلیلی محاسبه شده است، طبق آیین نامه مقدار آرماتور را محاسبه و به عضو اعمال کند.

5- نرم افزار Reinforcement Detailing که به صورت یک افزونه Revit بر روی آن نصب می شود، قابلیت تبدیل نقشه های دوبعدی به نقشه های سه بعدی و با اضافه نمودن جزییات آرماتوربندی را دارد. در این نرم افزار قابلیت های زیادی به نرم افزار Revit اضافه می شود تا تهیه نقشه دیتایل آرماتوربندی را بسیار راحت سازد.

6- نرم افزار SOFiSTiK Analysis + Design که یک بسته الحاقی بر روی نرم افزار Revit نصب می شود، امکان تحلیل و طراحی مدل ساخته شده در این نرم افزار را به کاربر می دهد.

در این وبسایت هر 6 نرم افزار با آخرین ورژن خود برای دانلود شما عزیزان قرار داده شده است.

دانلود نرم افزار SOFiSTiK SOFiCAD 2020

معرفی نرم افزار SOFiSTiK SOFiCAD 2020

SOFiCAD یک نرم افزار یا به عبارت بهتر یک پلاگین و افزونه بسیار کاربردی CAD محسوب شده که به منظور خدمت به شرکت ها و کمپانی ها طراحی شده است. SOFiCAD این سیستم CAD آنلاین ، نقشه کشی دوبعدی ، کتابخانه معماری گسترده ، مدل سازی به روش BIM ، الگوهای طراحی از پیش آماده شده، تهیه نقشه های کارگاهی را یکجا ارائه می دهد.

این نرم افزار به قسمت های مختلف تقسیم بندی می شود که قابلیت های هر قسمت به صورت زیر بیان شده است:

SOFiCAD Detailing

ایجاد نقشه های قالب بندی ، نقشه های کارگاهی . شامل تمام ویژگی ها و عناصر مورد نیاز برای نقشه های طراحی سازه ای مانند اندازه گذاری ها ، علامت های ترازبندی ،Hatch های مختلف ، انواع نمادها و غیره می باشد.

SOFiCAD Reinforcement

تهیه الگوی میلگردگذاری یا مش بندی در هر نوع حالت آرماتوربندی. یکپارچه سازی منعطف نقشه ها با نرم افزار اتوکد ، تولید مستقیم جداول لیستوفر ،امکان ایجاد شکل های تعریف شده توسط کاربر ، طرح مش بندی چند ضلعی ، ابزار ماکرو برای ایجاد اعضای پارامتری، حزو قابلیت های این بخش می باشد. 

SOFiCAD Steelwork

ایجاد جدول کارهای فولادی و شاپ انواع نقشه های سازه فولادی با برنامه زمانی

SOFiCAD Alignment

این قابلیت، نقشه کشی سازه های بزرگراه ها را مطابق با ترازهای تعریف شده توسط کاربر شامل محورها ، شیب ها  را ممکن می سازد.

SOFiCAD Plan Management
این قسمت از نرم افزار قابلیت ثبت نقشه های پروژه و تهیه دسته نقشه ، سازماندهی کلیه ویژگی های طرح ، نقشه برداری فردی ، به روزرسانی خودکار داده های طرح ، مدیریت کلیه نقشه های پروژه ، قابلیت های جستجو ، بازکردن مستقل نقشه ها را به نرم افزار اتوکد اضافه خواهد کرد.
SOFiCAD Quantities
صورتحساب مصالح از هر نقشه اتوکد (متره) را تهیه می کند و موقعیت قرارگیری هر عنصر را در نقشه با استفاده از تگ مشخص می کند.

راهنمای نصب

1. ابتدا نرم افزار را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید.
2. با اجرای فایل‌های نصب، نرم افزار نصب کنید.
3. از پوشه Crack فایل wibucm64.dll را کپی کرده و در مسیر C:\Windows\System32 قرار دهید.
4. نرم افزار کاملاً فعال شده و بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده می‌باشد.

نکات:
– این نرم افزار کاملاً تست شده است.
– این نسخه از نرم افزار قابلیت نصب بر روی Revit 2020 را دارد.
– این نرم افزار فقط بر روی سیستم‌های 64 بیتی نصب و اجرا می‌شود.
– تمامی فایل‌ها تا حد ممکن فشرده شده و قابلیت تعمیر توسط WinRAR را دارا می‌باشند.

لینک دانلود فایل نصبی

برای دانلود آخرین نسخه از این نرم افزار بر روی دکمه زیر کلیک کنید. هر گونه سوال و اشکال احتمالی در نصب را در قسمت نظرات همین پست مطرح کنید تا رسیدگی شود.

نسخه نرم افزار :

SOFiSTiK SOFiCAD 2020 SP 2020-4 Build 850

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp

امیر جباری

دانشجوی دکتری مهندسی سازه دانشگاه ارومیه فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی عمران سازه دانشگاه تربیت مدرس تهران محاسب سازه های صنعتی و خاص - علاقه مند به وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی

View all posts by امیر جباری →

دیدگاهتان را بنویسید